PRODUCENT AUTOMATÓW PAKUJĄCYCH – PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Oferta firmy Polpak z Warszawy obejmuje produkcję i sprzedaż innowacyjnych maszyn pakujących, maszyn i folii do termokurczu, a także opakowań i zamknięć do opakowań. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, aby spełnić wszystkie, nawet bardzo nietypowe, wymagania naszych obecnych i przyszłych klientów. Wysoką jakość naszych produktów łączymy z zachowaniem rozsądnych cen zakupu, dzięki czemu jesteśmy jednym z najbardziej cenionych producentów automatów pakujących na rynku.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji maszyn do pakowania. W procesie produkcyjnym stosujemy wysokiej jakości materiały i wykorzystujemy zaawansowane technologie. Na liście sprzedawanych przez nas urządzeń znajdują się m. in.: pionowe i poziome automaty pakujące, dozowniki wagowe, kartoniarki, podajniki, odbiorniki. Ponadto zajmujemy się zestawianiem maszyn w automatyczną linię produkcyjną. Nasze maszyny pakujące wyróżniają się wysoką wydajnością i niezawodnością, gdyż w ich konstrukcji wykorzystano podzespoły cenionych marek, w tym FESTO, BOSCH, SIEMENS, MITSUBISHI.

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną w obsłudze maszyn do pakowania – od ich pierwszego uruchomienia, poprzez szkolenia dla pracowników, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze najważniejsze osiągnięcia w dotychczasowej działalności to:

  • sprzedaż już ponad 1600 sztuk maszyn do pakowania,
  • przyznanie nam Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach w Poznaniu TAROPAK.
  • projektowanie maszyn
Naszym największym sukcesem jest to, że automaty firmy POLPAK pracują już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, w tym w: Niemczech, Anglii, Francji, Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Kirgizji, Azerbejdżanie, Armenii, Algierii, Kolumbii, Uzbekistanie, a także na Węgrzech, Litwie, Łotwie i Ukrainie. Dążymy do tego, aby wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.