POLPAK

Kilka słów

O firmie

Gazele Biznesu 2022 Logo
„Nasza pasja sprawia, że zawsze szukamy szerszej perspektywy. Dzięki temu Klienci stają się naszymi Przyjaciółmi.”

POLPAK Producent maszyn pakujących

Wszystko zaczęło się od spotkania dwóch niezwykłych osób: Marka Czernego oraz Krzysztofa Grzelaka. Ich charyzma, konsekwencja w działaniu, zaangażowanie i otwartość zaowocowały powstaniem firmy POLPAK. W ciągu 30 lat ich zapał udzielił się już ponad 100 osobom, które tworzą zgrany zespół.

Wiceprezes Zarządu Krzysztof Grzelak
Prezes Zarządu Marek Czerny

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją maszyn oraz linii pakujących dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od tego czy pakujesz płynne, sypkie czy kawałkowe produkty – zawsze znajdziemy rozwiązanie.

Zawsze patrzymy szeroko, myślimy naprzód, a w naszych projektach stosujemy komponenty znanych, sprawdzonych firm. Dzięki temu możecie mieć pewność, że nasze rozwiązania będą pracowały przez długie lata. Możesz na nas liczyć!

Ambicją firmy jest, aby wspomagać sukces naszych klientów.

0 +
wdrożonych projektów
0 +
osób w zespole
0
otrzymanych nagród
0
lat na rynku

Jak współpracuje się z Polpak

Jesteśmy nowoczesnym zespołem specjalistów otwartym na nowe idee i rozwiązania, dzięki czemu zajmujemy pozycję lidera w projektowaniu innowacyjnych maszyn.

Nasi projektanci to zespół pasjonatów o szerokich perspektywach, które pozwalają tworzyć oryginalne koncepcje. Inżynierowie we współpracy z zespołami doświadczonych techników tworzą prototypy maszyn, które po akceptacji trafiają na produkcję do jednego z naszych nowoczesnych zakładów. W ten sposób powstaje gotowa maszyna działająca równie sprawnie, jak nasze zespoły specjalistów.

Maszyna na każdym etapie produkcji poddawana jest testom przez dział kontroli jakości i po akceptacji zostaje dostarczona do Klienta. Całym projektem kieruje dedykowany project manager, a nad wdrożeniem  czuwa nasz serwis.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy w zasięgu!

Anna Zubelewicz
Manager
ds. Eksportu
Paweł Piątek
Dyrektor
Handlowy
Piotr Wołosowicz
Specjalista
ds. Sprzedaży
Michał Mulka
Specjalista
ds. Sprzedaży
Luba Połońska
Asystentka
Działu Handlowego